среда, 13 јун 2018 09:19

Студентска пракса LEONI 2018

Пракса је намењена студентима који имају времена да се осмочасовно ангажују и у трајању од месец дана у потпуности посвете програму праксе. Програм подразумева упознавање са задацима, радним окружењем, пословном етиком и свим другим предностима рада у великој компанији.

МОЖЕТЕ УПОЗНАТИ :
Сектор људских ресурса, контролу квалитета, инжењеринг, ИТ сектор, сектор безбедности и заштите на раду, сектор набавке, логистике, сектор финансија.

КО СВЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРИЈАВИ?
На конкурс се могу пријавити сви заинтересовани студенти завршне године основних или мастер студија: Машинског факултета, Електронског факултета, Технолошког факултета, Факултета заштите на раду, Економског факултета, Филозофског факултета, Високе технолошке школе, Грађевинско - архитектонског факултета, који живе на територији Нишавског и Топличког округа.

Студентска пракса одржаваће се у фабрикама у Нишу, Малошишту и Прокупљу. Након завршене праксе студенти добијају писмо препоруке као и могућност запослења.

Уколико овај конкурс видите као шансу за лични развој, позивамо Вас да се пријавите и остварите своје професионалне циљеве. Пријаву можете извршити преко линка на ФБ страници Leoni wiring systems souteast d.o.o најкасније до 18. јуна 2018.

20-21 October 12th Symposium

12simp