понедељак, 01 јун 2020 10:02

Резултати конкурса "Punk мода и дизајн Vivienne Westwood"

На ликовни конкурс Технолошког факултета у Лесковцу на тему "Punk мода и дизајн Vivienne Westwood" стигло је пуно радова. Професори са студијског програма Текстилне технологије  ( индустријски дизајн текстилних производа ) имали су тежак задатак, да одлуче који ће радови заузети прва три места.
Захваљујемо се свим учесницима конкурса и честитамо Ани Чолаковић на освојеном првом месту, Маји Петковић и Давиду Јосивљевићу на другом месту и Сари Здравковић и Александру Костићу на заузетом трећем месту. Свима осталима желимо да наставе да се труде и раде на себи и својим радовима који су овог пута били одлични.
Такође се извињавамо свима, чији радови нису доспели на конкурс из техничких разлога. Уколико имате примедби  или Ваш рад није достављен на назначени маил или се не налази ни на једном од слајдова обратите се на маил адресу: vlada @vilin-grad.com

Резултати конкурса

ПРОМО СПОТ